Tallinn Whisky Show korraldaja on Overbrook International SIA, Eesti reg.nr 60519861 ja KMKR nr EE101942520, juriidiline ja postiaadress: A.Pumpura 3-10, Riia LV-1010, Läti; kontakttelefon: (+372) 53 636 156, e-mail: info@whiskyshow.ee.

Tallinn Whisky Show toimub 20. mail 2017 alates kl 15:00 Hilton Tallinn Park hotellis, asukohaga Fr. R. Kreutzwaldi 23, Tallinn 10147.

Sissepääs üritusele on alates 18. eluaastast! Soovitame kaasa võtta isikut tõendava dokumendi. Külastajate vanust kontrollitakse üritusele sisenemisel.

OSTU- JA TARNETINGIMUSED

Pileteid Tallinn Whisky Show’le (edaspidi: piletid) on võimalik osta whiskyshow.ee veebipoest, arvega ning Piletilevi müügipunktidest ja veebipoest piletilevi.ee. Piletilevi kaudu piletite ostmisel kehtivad Piletilevi ostu-, tarne-, privaatsus- ja muud tingimused.

Piletite ostmine arvega

Pileteid on võimalik osta arvega, st tasuda ülekandega. Arvega ostmisel on maksetähtajaks seitse tööpäeva peale tellimuse vormistamist. Tellimusi saab esitada e-posti teel info@whiskyshow.ee.

Piletite ostmine whiskyshow.ee veebilehelt

Piletite hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Piletite tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või krediitkaardiga. Tellimus jõustub pärast makse sooritamist.

Tellimuse kinnitus saadetakse ostja e-posti aadressile kohe peale makse sooritamist.

PDF-formaadis piletid saadetakse ostja e-posti aadressile makse sooritamise kalendripäeva jooksul (hiljemalt südaööks).

NB! Veebipoes makstud pilet ei ole Sinu e-postiaadressile jõudnud? Vaata kõigepealt ka rämpsposti kausta, teinekord läheb kiri sinna. Kui kiri piletitega pole siiski Sinuni jõudnud, siis võta meiega ühendust aadressil info@whiskyshow.ee.

Pärast piletite kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 13.05.2017. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Piletite tagastamiseks võtke meiega ühendust e-maili teel info@whiskyshow.ee.

Veebilehe kasutamisest tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel, käesolevate tingimuste ja Eesti Vabariigi seaduste alusel. Kui kokkuleppele ei õnnestu jõuda, lahendatakse vaidlus Eesti Vabariigi seadusandlusega ettenähtud koras Harju Maakohtus või tarbijavaidluste komisjonis, mille veebiaadress on www.komisjon.ee.

PRIVAATSUSTINGIMUSED

Tallinn Whisky Show kogub isikuandmeid ostu või tellimuse sooritamisel või kontaktandmete esitamisel meie veebilehel. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi ja telefoninumbrit. Kasutame vaid neid andmeid, mis on tellimuste täitmiseks ja kliendisuhete hoidmiseks vajalikud.

Kliendil, kes ei soovi saada meie uudiskirja, on õigus nõuda oma andmete eemaldamist uudiskirjaloendist.

Kõiki whiskyshow.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Klientide andmeid kolmandale osapoolele ei avaldata, välja arvatud juhul, kui antud tegevus on tellimuse täitmiseks vajalik või kui seadus selleks kohustab. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega. Võimalike tekkinud küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@whiskyshow.ee.